fbpx

Kredi Kartı Avantajı

Kredi kartı avantajı nı kullanarak alışverişlerinizi çok hesaplı olarak yapabilir, kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bazı özel günlere özel olarak kredi kartına taksit yapan, taksit yapmakla da kalmayıp, birde oldukça büyük indirimler yapmaya yarar. Mağazalardan alışveriş yapabilme şansına sahip olmak istiyorsanız Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kredi kartı türleri olarak oldukça farklı alternatifler sunan bankanız sizlere alışveriş keyfini doyasıya yaşamanız için hizmet veriyor.

Kredi Kartı Avantajı İle İnternet Şubesinden Yararlanın

Yapmış olduğunuz alışverişler sonrası kredi kartı borcunuzun ödemesini asgari olarak yapabilirsiniz. Böylelikle ay sonunda maddi sıkıntı çekmezsiniz. İhtiyaçlarınızı kredi kartı ile yapmış olduğunuzda ödemelerini de asgari ücret tarifesinden yatırarak ekonomik sıkıntı çekmezsiniz.

Kredi kartı kullandığınızda sahip olduğunuz avantajlar sadece alışveriş yaparken kampanyalardan yararlanmak veya zaman içinde aylara yayılan hesabınızı taksit taksit ödemek olmaz.

Yapı Kredi Bankası, kredi kartınız ile internet şubelerinden kolaylıkla yararlanabilmeniz, işlemlerinizi sadece kredi kartı şifrenizi kullanarak giriş yaptığınız internet şubesinden faturalarınızı yatırabilir, havale yapabilir, hesaplarınızı yönetebilir, eft yapabilirsiniz.

Kısacası ödeme noktalarına gitmeden, bankada sıra beklemeden, teknolojiden yararlanarak sadece kredi kartı şifreniz ile giriş yapmış olduğunuz internet şubesinde bütün işlemlerinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Kredi kartı almanız, kredi kartına sahip olma hususunda da sizlere SMS ile başvuruda bulunma imkanları sunuyor. Yapı Kredi, internet şubesine girerek sanal kredi kartı çıkarak, internet üzerinden alışveriş yapmanızı da kolaylaştırmış oluyor.
Uçak bileti veya diğer alanlarda yapacağınız alışveriş ödemesinde banka kartı geçmediği için kredi kartına duymuş olduğunuz ihtiyacı sanal kredi kartı ile de yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir