fbpx

SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

Alışverişinizi yaparken size kolaylık sunacak olan kredi kartına sahip olmak artık bir SMS kadar yakınınızda. SMS ile kredi kartı başvurusu, ilerleyen teknoloji ile birlikte kredi kartı başvurusu yapmakta da oldukça kolay oluyor. Kısa mesajınızın içerisinde TC kimlik numaranızın, hangi kredi kartını istediğinizi yazıp, gereken numaraya gönderdiğinizde Yapı Kredi Bankası’nın size sunduğu kredi kartı başvurusu kolaylığını yaşayabilirsiniz. Dilerseniz iş yerinizde olun, dilerseniz evinizde olun, dilerseniz seyahatte olun veya tatilde olun yer ve zaman fark etmeksizin dilediğiniz kredi kartı türüne sahip olabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapmak Artık Çok Kolay

Kredi kartı başvurusu yaparken SMS kolaylığından yararlanarak internete ihtiyaç duymayacaksınız. İnternet üzerinden başvuru yapmadan, bilgisayara bağlı kalmadan cep telefonunuz ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapmanın en kolay yanını sunan Yapı Kredi Bankası, yapmanız gerekenin sadece ilk olarak hangi kredi kartı alternatifini istiyorsanız onu büyük harflerle onu yazmak olacaktır.

Hemen ardından da TC kimlik numaranızı eksiksiz ve doğru olarak yazmanız başvurunuzun hızlı bir şekilde işleme alınmasını sağlayacaktır. Kredi kartı başvurusu yapmak için SMS yerine size en yakın olan Yapı Kredi şubesini de ziyaret edebilirsiniz.

Her zaman en kısa sürede talebinizi işleme alarak size dönüş yapacak olan Yapı Kredi, talebiz onaylandığında sizi şubeye davet edecek ve gerekli olan evraklar hakkında bilgiler vererek tamamlamanızı isteyecektir.

Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra, onaylandıktan sonra sıraya kartın size ulaşmasına geliyor. Dilerseniz adresinize postalanmasını isteyebilir, dilerseniz başvuru yaptığınız şubeden siz alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir