fbpx

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl

Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Bonus, en çok kullanılan ve bunun akabinde en çok kazandıran kredi kartı markalarından biri olarak lanse edilmekte. Yüzbinlerce Bonus üyesi işyerinden ve web sitesinden avantajlı ve taksitli alışveriş imkânı sunan Bonus, gün geçtikçe sınırlarını genişletmekte ve daha yaygın bir kullanım alanına sahip olmakta. Bonus kredi kartı başvurusu yaparak Garanti Bankası, TEB, Şekerbank, ICBC Bank, Burgan Bank, ING Bank, Alternatif Bank ve Denizbank kredi kartlarından birine sahip olabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bonus kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusu? daha önce bonus kart kullanmayan; fakat bu ayrıcalıklarla dolu dünyaya biran önce giriş yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği soruların başında geliyor. Bonus kart başvurusu için Bonus kullanan bankanın şubesinden ya da alternatif dağıtım araçlarından yararlanabilirsiniz. Hangi bankaya başvuru yapacaksanız o bankanın web sitesinden kolayca Bonus kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Genel olarak bakıldığında Bonus kart başvurularının daha çok Garanti Bankası adına yapıldığı görülmekte. Bonus dünyasının en ayrıcalıklı üyesi ve sahibi olan Garanti Bankası, hâlihazırdaki tüm Bonus fırsatlarından eksiksiz yararlanmanızı sağlıyor. Başvuru için bonus.com.tr web sitesini ziyaret etmeniz ya da Garanti Bankası şubelerinden birine giderek başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün. Ayrıca Garanti Bankası ATM’lerinden, 444 0 333 numaralı Bonus müşteri hizmetlerinden, Garanti Mobil ve internet bankacılığı uygulamalarından da başvuru yapmanız pekâlâ mümkün.

Garanti Bankası bonus kredi kartı başvurusu, daha çok standart bonus kart için yapılmakta. Zaten tüm Bonus kartlar içerisinde en çok tercih edilen kartın Garanti Bonus kart olduğunu söylememiz mümkün. Diğer Garanti Bankası kredi kartlarına göre daha kolay alınabilen bu karta yıllık 102 TL kart aidatı ödeyerek sahip olabilirsiniz. Yıl içerisinde 6 bonus kampanyasına katılıp aylık 1.000 TL harcamanız durumunda 400 TL kazanmanızı sağlayan bu özel kart, yüzbinleri aşan üye işyerinden taksitli alışveriş yapabilmenize olanak tanıyor.

Garanti Bonus Platinum kart, standart bonus karttan sonra en çok tercih edilen Garanti Bankası kredi kartı olarak tanınıyor. Standart bonus karttaki tüm özellikleri kapsayan Garanti Bonus Platinum kart bunun yanı sıra belirli otel ve restoranlarda indirimli harcama yapmanıza imkân sunuyor. Acil durumlarda 7/24 yardım alabileceğiniz, harcamalarınıza anında Bonus puan kazanabileceğiniz bu kartla Garanti Bankası’nın seçkin müşterileri arasına girebilirsiniz.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bonus kredi kartı başvurusu için kullanabileceğiniz en kolay ve hızlı yöntem bir önceki başlığımızda da ifade edildiği üzere bonus.com.tr adresine giriş yaparak başvuruda bulunmak. Siteye girdikten sonra üst kısımda yer alan ‘’HEMEN BAŞVUR’’ ikonuna tıklamanız başvurunun ilk adımı olacak. Açılan sayfada kullanılmakta olan Garanti Bonus kredi kartlarını ve bu kartların özelliklerini görebileceksiniz. Yıllık kullanım aidatı, Bonus kazanım tutarı, asistan ve acil durum hizmetlerinin olup olmadığına dair bilgilerin yer aldığı listeden tercih etmek istediğiniz Bonus kartı kolayca seçebilir, bu kart için başvuruda bulunabilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

TEB bonus kredi kartı başvurusu için yararlanabileceğiniz en basit yöntem teb.com.tr adresine girerek başvurunuzu buradan gerçekleştirmek olacaktır. Kredi kartı sayfasına girdikten sonra karşınıza çıkacak ‘’HEMEN BAŞVURUN’’ sekmesini tıklayarak başvuru bilgilerinizi sisteme kaydedebilirsiniz. Başvurunuzun TEB tarafından onaylanması yaklaşık 5 dakika sürecektir. Kartınızı TEB şubelerine veya belirleyeceğiniz farklı bir adrese talep edebilirsiniz.

ING Bonus Kredi Kartı Başvurusu

ING Bonus kredi kartı başvurusu için ING Bank şube ve ATM’lerini, internet bankacılığı ve mobil bankacılık aplikasyonlarını kullanmanız yeterlidir. Ayrıca 0850 222 0 600 ING Bank müşteri hizmetlerinden de ING bonus başvurunuzu yapabilirsiniz. ING Bonus kredi kartınız ile Bonus dünyasının ayrıcalıklarını sınırsız şekilde kullanabilir, yapacağınız tüm harcamaların karşılığında Bonus puan biriktirebilirsiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Bonus kartlar arasında en yaygın olarak kullanılanlardan biri de Denizbank Bonus kredi kartıdır. Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu yaparak hem Denizbank’ın; hem de Bonus’ un sunacağı avantaj ve sürprizlerden yararlanabilirsiniz. Denizbank web sitesinden, şube ve bankamatiklerinden, internet, telefon ve mobil uygulama servislerinden kolayca başvuru yapmanız mümkün. Dakikalar içerisinde telefonunuza gönderilecek mesajla kart başvurunuzun onay durumunu öğrenebilirsiniz.

Şekerbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Kullanıcılarına en çok Bonus puan kazandıran Bonus üyelerinden biri de Şekerbank. Bonus kullanıcılarına özel çok sayıda kampanya düzenleyen Şekerbank, bu ayrıcalıklı dünyanın size sunacağı fırsatları ayağınıza kadar getiriyor. Hemen şimdi Şekerbank internet sitesine girerek hızlıca Bonus kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca Şekerbank şubelerinden, bankamatiklerinden, internet ve telefon bankacılığından da hızlı başvuru yapabilirsiniz.

Diğer Bankaların Bonus Kredi Kartları

Şimdiye kadar en çok kullanılan Bonus kredi kartlarından söz ettik. Bu bankaların yanı sıra Alternatif Bank, Burgan Bank ve ICBC Bank da Bonus üyesi bankalar olarak biliniyor. Bu bankalara yapacağınız bonus kredi kartı başvurusu ile Bonus fırsatlarından pratik bir şekilde yararlanabilirsiniz. Tüm kartlarda olduğu gibi şubeden veya detaylıca bahsetmiş olduğumuz alternatif kanallardan başvuru yapmanız mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir