fbpx

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Kart aidatı istemeyen Kredi Kartları Hangileridir sorusunu şöyle bir ele almak istedik.

Herkesinde bildiği üzere kredi kartları ilk çıktığı günden bu yana bankaların almış olduğu aylık veya yıllık kart aidatları çeşitli olumsuzluklar yaratmıştır. Bankalarda buna karşın çeşitli kampanyalar ve promosyonlar ile müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır.

Kredi kartına üyelik ücreti, Kart Aidatı ücreti ödemek istemiyorum diyenler için sundukları avantaj ve kampanyalarla öne çıkan kimi aidatsız kredi kartlarını şu şekilde listeledik.

Aidatsız Kredi Kartları Hangileridir?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun çıkardığı yasaya göre, bankaların aidatsız kredi kartı sunmaları gerekiyor. Şayet siz de ödentisiz bir kredi kartı beklentisi içindeyseniz, bu seçeneklere göz atabilirsiniz.

Garanti Bankası / Bonus Flexi

Bonus Flexi kartın en dikkat çeken özelliği, yapılan harcamayı bir sonraki aya erteleyebilme olanağı tanıması. Ayrı olarak harcamalara bağlı olarak senede 50 TL’ye varan ekstra bonus fırsatı sunuyor.

Akbank / Axess Free

Free Cart ile alışverişlerinizde chip para kazanabiliyor, taksitli alışveriş yapabildiğiniz gibi, peşin alışverişler sonrasında taksit ve erteleme isteğinde bulunabiliyorsunuz. Nakit ihtiyaçlarınız için Hızlı Para, Taksitli Avans veya SMS Para kullanabiliyorsunuz. Free Cart’ın alaka çeken uygulaması ise Free Bütçe. Bu uygulama, harcamalarınızı izlemenize yardımcı oluyor. Sözgelimi, belirlediğiniz sınıra eriştiğinizde size ikaz iletisi gönderebiliyor.

İş Bankası Maximum Kart

Azami aza işyerlerinde yapılan alışverişlerde MaxiPuan kazanabiliyor, tek ödemeleri işlemleri isterseniz taksitlendirebiliyor ve ödemelerini ertelebiliyorsunuz. Azami Kart’ın bir diğer özelliği de bankamatiklerden vadesiz hesaplara erişebiliyor ve ferdi bankacılık işlemleri yapabiliyor olmanız.

Yapı Kredi Bankası / World Eko Kart

World Eko ile World Üye İşyeri ağında sunulan standart taksit ve Worldpuan olanaklarından yararlanabiliyorsunuz. Biriken worlpuanlar ile istenirse Turkcell TL/dakika alınabilir istenirse de yer işyerlerinden alışveriş yapılabilir.

Enpara.com Kredi Kartı

Enpara.com Kredi Kartıı, aidat almadığı gibi bu parayı size ödeyebileceğini söylüyor. Enpara.com Kredi Kartı’nızı düzenli olarak kullanmanız vaziyetinde senelik 100 TL olmak üzere en az 2 sene kart aidatı alacağınızı söylüyor. Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanarak QNB Finansbank ile anlaşmalı aza iş yerlerinden hatıranda taksitli alışveriş yapabiliyorsunuz, ancak CardFinans’a özel artı taksit ve diğer kampanyalardan faydalanamıyorsunuz.

TEB Sade Kart

TEB Sade Kart’ın yalnızca peşin ödeme yapma özelliği bulunuyor. 100 TL ve üzeri peşin harcamanızı dilerseniz faizi karşılığında 3-6-9-12 taksitle ödeyebiliyor yada 30-60-90 gün öteleyebiliyorsunuz. Dikkat çeken özelliği ise, TEB Sade Kartınız ile hafta içi toplamda 100 TL harcama yaparsanız, hafta sonu yapacağınız sinema ve tiyatro bileti harcamalarınızda %50 indirim kazanıyorsunuz. Ancak, bir ekstre döneminde kazanabileceğiniz en fazla indirim meblağı 50 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir