fbpx

Anında Onaylı Kredi Kartlarını Hangi Bankalar Verir?

Kredi kartına acil ihtiyaçlarınızdan dolayı en hızlı şekilde ulaşmak isteyebilirsiniz. Belkide bu konuda imdadınıza anında onaylı kredi kartları yetişiyor. Anında onaylı kredi kartlarını nasıl ve hangi bankalardan temin edebiliriz bunu ele almak istedik. Bilmeniz gereken hususları kısaca şöyle ele alalım;

Anında onaylı kredi kartı veren bankalar ve müracaatınızın pozitif sonuçlanma ihtimalini artırmak için Anında onay süreci ile ilgili bilmeniz gerekenler.

Anında onaylı kredi kartı veren bankalar sayesinde hızlı bir şekilde kredi kartı alabilirsiniz. Anında onaylı kredi kartları, uzun uzadıya süren müracaat değerlendirme süreçlerini es geçmenize yardımcı olabilir.

Acil bir vaziyetle karşı karşıyaysanız veyahut birkaç gün içinde bir satın alım yapmayı tasarılıyorsanız, Anında onaylı kredi kartlarından rastgele birine müracaat yapmak şu an sizin için en doğru tercih olabilir.

Peki Anında onaylı kredi kartı aslında tam olarak nedir, onay süreci nasıl işler ve Anında kredi kartı veren bankalar hangileridir diye merak ediyorsanız, bu yazımızdan bilmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz.
Anında Onaylı Kredi Kartı Nedir?

Anında onaylı kredi kartları, bir kredi kartı almak için görece uzun müracaat değerlendirme sürecini kısaltmanın en iyi yoludur. Zira Anında onay, internet üzerinden ya da SMS yolunu kullanarak bir kredi kartına başvuru yaptığınızda, başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını birkaç dakika içinde hızlı bir şekilde öğrenebileceğiniz mananına gelir.

Anında onaylı bir kredi kartına başvuru yaptığınızda, başvurunuz ekseriyetle dakikalar içinde değerlendirilir ve onay alıp almadığınıza ait net netice yeniden dakikalar içinde tarafınıza bildirilir. Anında onaylı kredi kartlarının öne çıkan temel özelliği ve avantajı net neticenin hızla bildirilmesidir.
Anında Onay Süreci Nasıl İşler?

Anında onaylı bir kredi kartı için müracaat yaptığınızda, banka bir ön değerlendirme gerçekleştirir. Genel olarak, kredi notunuz ne kadar yüksekse, kart müracaatınız için onay alma ihtimaliniz o kadar yüksek olur.

Yaptığınız başvuru kredi notu, aylık gelir ve sınırlar toplamı gibi kredi kartı almak için ihtiyaç duyulan şartlar göz önünde bulundurularak hızlı bir şekilde değerlendirilir. İhtiyaç duyulan koşulları sağladığınız takdirde başvurunuz olumlu sonuçlanır.

Bankalar başvurunuzu aldıktan sonra, kredi geçmişinizi daha detaylı bir şekilde incelemek üzere yalnızca bir “ön onay” da verebilirler. Geliriniz de dahil olmak üzere kredi geçmişiniz incelenerek birtakım gereksinimleri karşılayıp karşılamadığınız daha ayrıntılı bir inceleme gerektirebilir. Bu yüzden, Anında onay her vakit kredi kartı başvurunuzun onaylanacağını garanti etmez.
Anında Onaylı Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Dijital kanalların kullanılabilirliği Anında onaylı kredi kartı veren bankaların sayısını artırdı. Son zamanlarda hemen hemen bir hayli banka internet, SMS ya da ATM’ler üzerinden kart başvurusu alıyor ve başvuruları dakikalar içinde sonuçlandırıyor.

Anında onaylı kredi kartı veren bankalar:

Akbank
İş Bankası
QNB Finansbank
Enpara
CEPTETEB
ING Bank
Yapı Kredi
Odeabank
Halkbank
Garanti Bankası

Kredi kartı başvuruları için Anında onay hizmeti sunan kimi bankaları inceleyelim. Bu bankaların örnek olması açısından yazımızda bulunduğunu ve seçeneklerinizin sadece buradakilerle hudutlu olmadığını unutmayın.

Akbank Axess ve Wings isimli kredi kartlarına yapılacak başvurularda Anında onay hizmeti sunuyor. İnternet üzerinden başvuru alan Akbank, başvurunun olumlu değerlendirilmesi halinde kredi kartınızı direk adresinize gönderiyor.

İş Bankası en hızlı kredi kartı müracaatı yapmanıza yardımcı olacak bankalar arasında bulunuyor. Bankanın Azami özellikli kredi kartlarına internet ortamından müracaat yapmak ve Anında onay almak olası olabiliyor.

QNB Finansbank CardFinans isimli kredi kartı müracaatlarını internet ortamından almakla beraber, pozitif bir kısa değerlendirme süreci sonrasında Anında onaylayabiliyor. Ayrı olarak, bankanın yeni ürünü Miles&Smiles Kredi Kartı da Anında onay dahilinde müracaatlar alıyor.

Enpara QNB Finansbank’ın dijital bankacılık iştiraki olarak faaliyet gösteriyor. Enpara’da işlemler dijital ortamlarda gerçekleştirildiğinden kredi kartı müracaatları da bu ortamdan alınıyor. Düşünülebileceği gibi Anında onay olası olabiliyor.

Yapı Kredi Worldcard isimli kredi kartı için online müracaat almakla beraber, Anında onay hizmeti sunuyor. Müracaatınız değerlendirilip uygunluk sağladığınız takdirde Anında onay alabiliyorsunuz.
Anında Onaylı Kredi Kartı Müracaatı Yapmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Genel olarak, Anında onay almak için, iyi veya çok iyi bir kredi notu başka bir deyişle pozitif bir kredi geçmişine sahip olmanız gerekir. Bunun yanı sıra gelirinizin yeni kredi kartınız ve mevcutsa diğer kredi kartı toplam sınırlarınızı karşılaması gerekir.

Legal tertip etmeler çerçevesinde toplam kredi kartı sınırlarınızın, ilk sene için, aylık vasati net gelirinizin iki katını, ikinci yıl için ise, dört katını aşamayacağını unutmayın.

Ayrı olarak, onay süreci bankalara göre değişmekle birlikte, anlık bir onay, kredi kartına hemen ulaşabileceğiniz mananına gelmez. Çünkü ekseriyetle yeni bir kredi kartı 10 iş günü içinde çıkmakta ve adrese gönderim müddeti birkaç haftayı bulabilmektedir.

Son olarak, Anında onaylı bir kredi kartına müracaat yapmadan önce, seçenekler arasında kesinlikle bir karşılaştırma yapmayı düşünmelisiniz. Kendinize en uygun kredi kartını bulduğunuzdan emin olmak için, müracaat yapmadan önce bir kartın özelliklerini ve yararlarını iyice araştırabilirsiniz.
Anında Onaylı Kredi Kartı Müracaatı Yapmak Güvenli midir?

Anında onaylı kredi kartlarına başvuru yapmanın en sık seçenek edilen yollarından biri bankaların internet sitelerinde yer alan formları doldurmaktır. Bu formları doldurmaya başladığınızda TC kimlik numarası, telefon numarası ve aylık gelir gibi bilgileri girmeniz gerekir. Bunlar da endişelenmeniz için pek de haksız bir sebepler değildir.

Bir internet sitesi aracılığıyla şahsınıza ait finansal bilgilerinizi paylaşmak endişelenmenize kapı aralayabilir, ancak bankalar şahsi bilgilerinizi güvende tutmak için data şifrelemesini kullanır ve bu da bilgilerinizin güvende kalmasını sağlar. İşte tam da bu yüzden kredi kartı başvurusu yapmadan önce, başvuru yapmak istediğiniz kredi kartının ya da bu kartı sunan bankanın resmi internet sitesine girdiğinizden emin olmanız gerekir.

Halihazırda aktif olarak kullandığınız ve hesaplarınızın bulunduğu bir bankadan Anında onaylı kredi kartı almayı düşünüyorsanız, internet şube ve mobil şubelerden de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hepinize Bereketli, Bol Kazançlı, Sağlıklı ve Mutlu Günler Dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir