fbpx

Enpara com Kredi Kartı Özellikleri Nasıl Başvuru Yapılır ve Avantajları Nelerdir?

Bu Yazımızda sizler için Enpara com Kredi Kartı Özellikleri nelerdir? Nasıl Başvuru Yapılır ve Avantajları Nelerdir? bu sorularınıza yanıt bulmaya çalışacağız.

Dijital ve gidersiz bir bankacılık hizmeti olarak hayatımıza giren Enpara.com, yakın bir vakit önce müşterilerinin merakla beklediği kredi kartı ürününü duyurarak piyasaya sürdü.

Kurulduğu günden bu yana, sözleşmelerinde saydam oluşu ve “sonsuza dek” gider almayacağını açıkça belirtilen dijital banka, diğer tüm hizmetlerinde olduğu gibi kredi kartı ürününden de rastgele bir masraf almayacağını yineledi.

Bununla beraber, Enpara.com bir hayli bankanın kredi kartlarından aldığı senelik azalık fiyatlarına ironik bir yanıt niteliğinde, müşterilerine kart ödentisi ödeyeceğini izah etti. Söz gelimi, hiçbir şekilde ödenti almadığı gibi müşterilerine aidat veren ilk ve tek kredi kartı ürününü oluşturdu.

Bu yayında, Enpara.com Kredi Kartı’nın özelliklerine, avantajlarına, biraz da ekşi dezavantajlarına ve müracaat yollarına bakıyoruz.
Enpara.com Kredi Kartı Özellikleri

Enpara.com Kredi Kartı’nın en bariz ve öne çıkan özelliği rastgele bir senelik azalık fiyatı, kart kullanım bedeli veyahut ödenti almıyor olmasıdır. Sözleşmesinde bunu açıkça belirten banka, “ömür boyu” ödenti almayacağını net bir şekilde dile getiriyor.

Enpara.com Kredi Kartı alışveriş, nakit avans ve ödeme işlemlerine ek olarak, bankanın internet kanalları aracılığıyla fatura, cep telefonu lira yüklemeleri ve vergi ödemeleri için rastgele bir gider ödemeden kullanılabilmekte, bu arada otomatik ödeme direktifleri için de kullanılabilmektedir.

Özetle, ödentisiz olmasının yanı sıra, diğer rastgele bir banka kredi kartının sağladığı alışveriş, nakit avans ve ödeme gibi tüm temel özellikler Enpara.com Kredi Kartı tarafından da müşterilerin kart sınırları dahilinde sağlanıyor.

Enpara.com Kredi Kartı sınırı, her bir müşterinin aylık net geliri başta olmak üzere mevcut ödeme alışkanlıkları, diğer açık kredi ve kredi kartı sınırları gibi kredi notunu oluşturan bir dizi etmen baz alınarak belirleniyor.

Kredi kartının temassız özellikte gelmesi dolayısıyla, temassız ödeme özelliğine sahip POS aletlerinden günlük toplam 90 TL’ye kadar temassız ve şifresiz alışveriş gerçekleştirilebiliyor.

Ayrı olarak, Enpara.com Kredi Kartı ile QNB Finansbank ATM’lerinden Encard’la yapılan tüm işlemler gerçekleştirilebildiği gibi, kredi kartı borç ödemeleri de bu ATM’ler üzerinden yapılabiliyor.
Enpara.com Kredi Kartı Avantajları

Enpara.com kredi kartından aidat almıyor ve yıl sonuna kadar süren kampanya dahilinde kredi kartını düzenli kullanan müşterilerine senelik 100 TL olmak üzere en az 2 sene süresince kart aidatı ödüyor.

Ehemmiyetli bir avantaj olarak göze çarpan bu kampanyadan yararlanmak için Enpara.com Kredi Kartı’nı teslim alan müşterilerin her yıl en az 6 ekstresinde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin bulunması yeterli oluyor.

Hiç şüphesiz öne çıkan bir diğer avantaj, kredi kartı kullanılarak yapılan harcamalara sonradan taksitlendirme olanağı sunuluyor olması. Enpara.com Kredi Kartı müşterileri her ay 1.000 TL’ye kadar olan en fazla 3 harcamalarını rastgele bir faiz veyahut fiyat ödemeden sonradan taksitlendirebiliyor. Tabi, taksitlendirme işleminin alakalı legal tertip etmelerin müsaade ettiği harcamalarda yapılabildiğini de anımsadalım.

Bununla birlikte, Enpara.com Kredi Kartı müşterileri QNB Finansbank ile anlaşmalı aza iş yerlerinden hatıranda taksitli alışveriş yapılabiliyor, ancak Enpara.com kampanyaları dışında QNB Finansbank ile ilişkili CardFinans’a özel kampanyalardan faydalanamıyor.

Aynı zamanda, Enpara.com’un müşterilerine sunduğu tüm indirim kampanyalarından Enpara.com Kredi Kartı sahiplerinin de faydalanabildiğini tekrar belirtelim.

Enpara.com Kredi Kartı’ndan yapılan harcamalar üzerinden puan ya da uçuş mili gibi ödüller kazanılmıyor ve şu an için ana kartı bağlı “ek kart” uygulaması da bulunmuyor. Bunlar küçük dezavantajlar olarak kabul edilebilir.
Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hali hazırda bir Enpara.com müşterisiyseniz ve Enpara.com Kredi Kartı almak istiyorsanız cep ya da internet şubesinden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Şu anda bir Enpara.com müşteri değilseniz de kredi kartı başvurusunu bankanın internet sitesi üzerinden birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara.com Kredi Kartı başvuruları alakalı yasal tertip etmeler ve bankanın belirlediği kredi siyasetleri çerçevesinde değerlendiriliyor ve müracaatınızın değerlendirilerek uygun bulunması halinde kredi kartınız vasati 10 iş günü içinde adresinize gönderilerek tarafınıza teslim ediliyor.

Aylık net geliriniz başta olmak üzere, hali hazırda kullanmış olduğunuz veyahut geçmişte kullandığınız kredi ve kredi kartı borçlarınızı düzenli ödemeniz veya ödüyor olmanız gibi kredi notlarını etkileyen belirli etkenlerin Enpara.com Kredi Kartı müracaatınızın pozitif sonuçlanmasında en büyük etkenler arasında bulunacağını unutmayın.

Hepinize Bereketli, Bol Kazançlı, Sağlıklı ve Mutlu Günler Dileriz…

One thought on “Enpara com Kredi Kartı Özellikleri Nasıl Başvuru Yapılır ve Avantajları Nelerdir?

  1. Kredi kartı almak istiyorum sigortam yok ama para kazaniyorum bu konuda bankalar nasil yardimci olur ne yapmam gerekir bu sayfa sayesinde ogrendim tesekkur ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir