fbpx

Ziraat Bankası temel ihtiyaç destek kredi müracaatları nasıl yapılır.

Ziraat Bankası 6 ay sonra ödemeli kredi müracaatı 2020! Ziraat Bankası temel ihtiyaç destek kredi müracaat neticesi nasıl öğrenilir buradan ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz.

Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi için koronavirüs önlemleri dahilinde 6 ay sonra ödemeli destek kredisi olanağı sunuyor. Destek kredisi başvurusunu bitiren yurttaşlar, neticeleri merak ediyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında 1000 TL ile 10000 TL arasında verilen temel ihtiyaç destek kredisi uygun getiri oranıyla tüketicilere sunuluyor. Peki Ziraat Bankası temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte Ziraat Bankası 6 ay sonra ödemeli temel ihtiyaç kredi başvuru neticesi ayrıntıları.

ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Ziraat Bankası tarafından yapılan izahta teeml ferdi ihtiyaç kredisi başvuruları alakalı ayrıntılar paylaşıldı. İşte o izah…

İnternet şube veya Ziraat mobil uygulamadan Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredi kullanmak olası.

Bankkartınız ve kart şifreniz varsa https://ferdi.ziraatbank.com.tr (Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden veyahut Ziraat Mobil uygulamamızdan “Hemen Müracaat et” seçeneği ile parolanızı oluşturabilir, Müracaatlar-Müracaat Takip-Ürün Müracaatları ekranı aracılığı ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredinizi ATM’lerimizden Bankkartınızla veya Bankkartınız yoksa “Kartsız İşlemler-Diğer İşlemler-İhtiyaç Destek Kredi Ödemesi” seçeneğinden dilediğiniz vakit alabilirsiniz.

KREDİ MÜRACAATIM HANGİ EVREDE?

Kredi Müracaatınızın aktüel vaziyetini Internet Şube, Ziraat Mobil uygulaması ve https://www.ziraatbank.com.tr/tr/ferdi/basvurular/ferdi-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim (Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden takip edebiliriniz.

KREDİ İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER NELERDİR?

Global ölçekte yaşanan ve ülkemizi de etkileyen COVID-19 salgınının ekonomik hayata, imalat ve istihdama ait olası hasarlarını en üye indirme hedefiyle uygulamaya alınan “Ekonomik İstikrar Kalkanı” önlemleri doğrultusunda Ziraat Bankası olarak hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan ferdi müşterileri finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması başlatıyoruz.

Temel ihtiyaçlarını uygun koşullarda finanse edebilmeleri emeliyle Ferdi Müşterilerimiz;

10.000,-TL’ye kadar,

6 ayı ödemesiz dönemli, 36 ay vadeli,

Aylık Eşit Taksitli,

Kredi kullanabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir