fbpx

PTT Kredisi Nasıl Alınır PTT Kredi Koşulları Nelerdir

PTT Kredisi Nasıl Alınır? PTT Kredi Koşulları

Lütfen yazımızı baştan sona kadar okuyunuz kefilsiz gelir dokümansız kredi ile ilgili bütün bilgiler yazmaktadır.Özel bankaların emeklilere sağladığı kredi olanaklarının yetersizliği sebebiyle PTT  tarafından başlatılan düşük getirili kredi olanağı PTT anlaşmalı bankalar aracılığıyla sadece emeklileri kapsamaktadır. Emekli yurttaşların yaş hadleri ve sıhhat şartları nedeniyle özel bankaların dolaysız kredi vermediği, kefil veyahut ipotek asalına dayalı kredi tahsis uygulamasında bulundukları bilinmektedir.

Bu yüzden PTT, emeklilerin kolayca kredi çekebilmeleri hesabına özel bankalarla varmış olduğu uzlaşma dahilinde, devlet garantisi vermektedir. Ama burada ehemmiyetli olan nokta yukarıdaki 5 koşulu karşılayan herkes PTT kredi müracaatı yapabilmektedir.

PTT Kredisi Koşulları

PTT Kredisi olarak da bilinen ve PTT aracılığıyla çekilen krediler asıl olarak bankalar tarafından verilmektedir. PTT bankalarla yapmış olduğu uzlaşma sayesinde bu hizmeti sunmaktadır.PTT Kredisi almanın koşulları ise aşağıda yazımızın devamında okuyabilirsiniz

PTT Kredisi Nasıl Alınır

Hali hazırda PTT’nin anlaşmalı olduğu bankalar aracılığıyla tahsis edilen ihtiyaç kredileri, bankalarla yapılan uzlaşma temelinde değişik ürem oranlarına ve ödeme seçeneklerine sahiptir. Tüm müracaatlar ferdi olarak yapılmakta ve vekaletle kredi tahsisi sağlanmamaktadır. PTT kredi müracaatı yapabilmek için PTT şubelerindeki kredi müracaat birimlerine T.C. nüfus cüzdanı ile müracaat edilmesi halinde, tarafınıza verilecek kredi başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmak zorundadır. Bireysel kredi yöneticileri tarafından izleyen süreçte size, anlaşmalı olunan tüm bankaların kredi seçenekleri açıkça aktarılmakta olup…

kredi alacağınız meblağa, vade müddetine, faiz oranlarına ve aranan yaş koşuluna göre seçim tarafınıza bırakılmaktadır. Başvurunuzu takiben yalnızca birkaç saat içerisinde tarafınıza pozitif ya da negatif geri bildirim kesinlikle yapılmaktadır. Bu süreç sırasında kredi notunuz ve kredi koşullarını sağlayıp sağlamadığınız kontrol edilmektedir.

PTT Kredisi Seçenekleri

Her banka için farklı kredi seçenekleri tüketiciye sunulmaktadır. PTT şubelerinden yapılan kredi başvurusu neticesinde, tarafınızdan belirlenen anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi tahsisi sağlanmaktadır. Aktüel bilgiler için bankalara başvurunuz. Internet ortamında herhangı bır yere kesınlıkle bılgılerınızı vermeyiniz yalnızca şubelerden işlem yapınız Bu seçeneklerin ayrıntıları aşağıdaki gibidir.

Dokümansız Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Qnb Finansbank, DenizBank, Odeabank Dokümansız Kredi Veren Bankalar Arasında, İngBank ve DenizBank, Aktifbank da Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Arasında Sayabileceklerimizdir. Gelir Dokümanı istemeyen bankaların sizden isteyecekleri şey ek gelir ya da ipotek sunmanız olacaktır. Bunları sunmanız dahilinde bir vesika istemeyebilir.

Denizbank PTT Kredisi Seçenekleri

Denizbank şubelerinden “Her derde deva” kredi sloganıyla tüketiciye sunulan PTT kredisi için aktüel ürem ve kredi miktarını bankayla görüşerek öğrenebilirsiniz.

Aktifbank PTT Kredisi Seçenekleri

“N Kolay Emekli Kredisi” sloganıyla emeklilere kredi olanağı veren Aktifbank’tan kredi çekmek için güncel faiz ve kredi miktarını bankayla görüşerek öğrenebilirsiniz.

INGBank PTT Kredisi Seçenekleri

En ideal PTT kredisini sunan INGBank, “Kredi postam” isimiyle bu hizmeti sunmaktadır. Buna göre güncel faiz ve kredi miktarını bankayla görüşerek öğrenebilirsiniz.

Burgan Bank PTT Kredisi Seçenekleri

Burgan Bank’tan kredi çekmek isteyenler için güncel faiz ve kredi miktarlarını banka müşteri hizmetleriyle müzakereniz dahilinde öğrenebilirsiniz.

TEB PTT Kredisi Seçenekleri

“TEB Jet kredi” sloganıyla, PTT kredisi olanağı sağlayan Türkiye Ekonomi Bankası, koşulları itibariyle en iyi ikinci banka konumundadır. Buna göre aktüel ürem ve kredi miktarını bankayla görüşerek öğrenebilirsiniz.

Aktüel ürem oranları ve kredi koşullarını öğrenmek için PTT resmi sitesinden Ptt Bankacılık İşlemleri hakkındaki konusundan ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz.
Lütfen resmi siteler ve şubeler dışında hiç bir yere müracaat etmeyiniz ve bilgilerinizi vermeyiniz. Unutmayın kredifinanstr.com şahsi bilgi ve vesika istemez kredi vermez aracılık yapmaz yalnızca bankalar ve olanakları ile ilgili bilgi verir.

One thought on “PTT Kredisi Nasıl Alınır PTT Kredi Koşulları Nelerdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir